HASTA BAKIMI

Hasta Bakıcısı Tüm sevgi ve şefkatleriyle bizleri büyütüp bugünlere ulaştıran sevgili ebeveynlerimiz, yaşlandıklarında, hasta olduklarında veya günlük yaşamda bir yardımcıya ihtiyaç duyduklarında büyüklerimize sevgi ve şefkatle yaklaşabilecek doğru kişiyi bulabilmek için, NEHİR SU  olarak sizlere en iyiyi bulmanız için her zaman yanınızdayız.

Hasta bakımı oldukça zor ve meşakkatli bir iştir. Hiçbirimizin ne zaman hastalanacağı ve bu hizmete ihtiyaç duyacağı belli değildir. Ancak ihtiyaç duyulduğunda da hizmetin kısa sürede alınması gerekir. Eğer hastaneden yeni çıkmış veya kendisine eskisi gibi bakamayacak bir hastaya bakmanız gerekiyorsa bu sizin için zorlu bir süreç olabilir. Diğer yandan, bu bakımı sağlayabilecek şartlara haiz de olmayabilirsiniz.

Hasta bakıcılar, insanların hastalandığı dönemlerde onların her türlü kişisel ihtiyacını karşılamak, öz bakımlarını yapmak, ilaçlarını zamanında vermek, basit şekilde olan tansiyon ve şeker ölçümlerini yapmak, hastanın durumunun kötüleşmesi halinde ambulans ve doktor çağırmak ve ilgili kişilere haber vermek gibi önemli görevleri sistematik ve düzenli şekilde yerine getirirler.

Yatalak , Alzheimer ve benzeri hastalıklarda hastanın yanında muhakkak bir hasta bakıcının bulunması gereklidir. Bu tür hastalar tuvalet, yıkanma, yemek, ilaç alımı gibi önemli ihtiyaçlarını kendi başlarına karşılayamazlar. Hasta bakıcılar bu işi daha bilinçli ve eğitimli olarak yaptıklarından dolayı hastanın ve hastaya bakması gereken yakınlarının konforu sağlanır ve hastalarda , hastalıklarını daha az hissederler.

Günlük haftalık belirli periyotlarda hasta bakımı hizmetlerimiz mevcuttur. Bu tip hizmetleri daha çok  önceden planlı şekilde gerçekleştiriyoruz. Lütfen arayınız. Biz hizmete hazırız.

ŞEFKAT